Aktualności

Aktualności wydarzenia, promocje, konkursy

Relacja z Hardcorowego Malowania!

Oj działo się na hardcorowym malowaniu, kogo nie było niech żałuje! Tutaj znajduje się fotorelacja z imprezy. Było jak zwykle dużo zabawy, muzyki, rywalizacji, ale przede wszystkim paintballa, po więcej zapraszamy na kolejną edycję, która już w wrześniu! Śledźcie uważnie nasz profil na FB, żeby dowiedzieć się wejęcej!

Dodany 05.07.2017 14:11


Otwarcie poligonu w Warce

SplatMaster - paintball dla najmłodszych!!!

Masa zabawy oraz dziecięcej radości czekała na nas w Warce, gdzie najmłodsi mieli okazję spróbować swoich sił w nowej odmianie paintballa. SplatMaster bo to o nim mowa to dziecięca wersja paintballa przeznaczona dla najmłodszych miłośników ekstremalnych przeżyć. Co do zasady działania splatmaster również miota kulkami z farbą, jednak są one mniejsze i lecą z dużo mniejszą prędkością, przez co grają w nią nawet 7 letnie dzieciaczki oczywiście w odpowiednio przygotowanym do tego terenie oraz pod czujnym okiem sędziów.

Przygotowaliśmy również ofertę na SplatMaster paintball dla dzieci od 9 lat

Dodany 29.06.2017 16:22


Wilekie Hardcorowe Malowanie na zakończenie roku szkolenego!

Może by tak w tym roku przełamać stare przyzwyczajenia i początek wakacji spędzić na łonie natury przy piwku, grilu i grze w paintballa?
Dla nas wydaje się to fajną opcją dlatego organizujemy dla was Impreze "HARDCOROWE MALOWANIE", na którą mamy nadzieje tłumnie się stawicie !!!
To trochę szczegółów żeby już nie przynudzać :)
KIEDY ? - 30.06.2017
GDZIE ? - Poligon paintballowy w Brudzowie koło Morawicy
DLA KOGO ? - dla wszystkich, którzy lubią imprezy na świeżym powietrzu i nutkę adrenaliny
CO WAM OFERUJEMY?
- poligon pełen drewnianych przeszkód, okopów oraz opon,
- pole leśne,
- pełny sprzęt (kombinezon, marker, butlę i maskę) oraz 200 kulek na start
- altanę oraz grilla
- oprawe muzyczną,
- turniej drużyn 6-cio osobowych z epickimi nagrodami do zgarnięcia,
- mnóstwo atrakcji (które narazie pozostaną niespodzianką).
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA "HARDCOROWE MALOWANIE" !!!

POZDRAWIAMY,
Ekipa Paintball Hardcore
Zapraszamy do dołączania do wydarzenia na facebooku

Dodany 10.06.2016 18:18


Otwarcie poligonu w Warce

Otwarcie poligonu paintballowego w Warce

Otworzyliśmy nowy poligon paintballowy w samym centrum Warki! Na Kempingu nad Pilicą czeka na pomalowanie aż 80 nowych przeszkód paintballowych. kemping-nad-pilica.pl

Dodany 29.04.2017 21:49


Wybory miss

Wybory Miss i Mister Studniówek 2017 z Paintball Hardcore

Paintball Hardcore miał zaszczyt gościć w jury na tegorocznej gali finałowej Miss i Mistera Studniówki oraz oceniać niewątpliwą piękność wszystkich finalistów. Ufundowaliśmy również nagrody dla wyróżnionych uczestników w postaci voucherów na paintball. Jeszcze raz gratulujemy oraz zapraszamy do zabawy! PS. Dementujemy plotki, oczywiście nie zwyciężyliśmy w konkursie, powyżej jedynie zdjęcie z finalistami:D link do galerii

Dodany 05.04.2017 11:49


Gry otwarte

Cykl pikników paintballowych w Karczmie 4 Konie w sezonie 2016 zakończony!

Przez całe wakacje w każdą niedzielę od godziny 15 były organizowane gry otwarte połączone z grillem w Karczmie 4 Konie. Ekipa z Paintball Hardcore zadba o adrenalinę, a my o dobry klimat i pyszne jedzenie W ramach cyklicznych imprez uczestnicy otrzymywali kompletny sprzęt do gry i 50 kulek, a do tego soczysty karczek z grilla. Z kolejną edycją startujemy już niebawem, dlatego do zobaczenia już wkrótce! zapisy na stronie: paintball.hardcore.pl/zapisy.html.
Link do wydarzenia na facebooku: facebook.com/events/1719386231660735/

Dodany 05.04.2017 11:23


Fotorelacja z imprezy dla najmłodszych w Ptaszyńcu

Na paintball zapraszamy także najmłodszych. Tutaj znajduje się fotorelacja z zabawy zorganizowanej dla podopiecznych jednego z domów dziecka. Rozpoczęliśmy od obowiązkowego szkolenia z zasad bezpieczeństwa i obsługi sprzętu. Po nim starsze dzieci mogły uczestniczyć w integracyjnej, drużynowej rozgrywce paintballowej, a ich młodsi koledzy obserwowali zabawę w bezpiecznym miejscu za siatką ochronną. Potem nadszedł czas, aby także oni spróbowali swoich sił – dla dzieci w młodszym wieku przygotowaliśmy bieg z przeszkodami i strzelaniem do celu na czas. Atrakcje były absolutnie bezpieczne, a dzieciaki wraz ze swoimi opiekunami z pewnością będą miło wspominać wspólną zabawę.

Dodany 20.07.2016 14:38


Relacja z pikniku integracyjnego firmy UBS w Kryspinowie

Zapraszamy do relacji z pikniku integracyjnego firmy UBS (https://en.wikipedia.org/wiki/UBS) w Kryspinowie, dla której mieliśmy przyjemność organizować paintball.

Impreza najwcześniej rozpoczęła się dla najmłodszych. Karczma Rohatyna oraz Ośrodek nad Zalewem Kryspinów we współpracy z partnerami przygotowali mnóstwo atrakcji, w tym dmuchane zamki i zjeżdżalnie, strzelanie do celu, quady i wiele, wiele innych niespodzianek. Dopiero po części przeznaczonej dla najmłodszych zespół Paintball Hardcore wkroczył do akcji przygotowując 4-godzinną rozgrywkę paintballową dla dorosłych. Dodatkowo dla tych, którzy chcieli podziwiać militarne zacięcie uczestników pikniku przygotowana została specjalna i bezpieczna strefa kibiców.

Uczestnicy zabawy zostali podzieleni na dwanaście drużyn liczących od 10 do 20 osób każda. Gracze sami wybrali nazwy dla swoich drużyn, co sprzyjało grupowej integracji. Zmierzyły się ze sobą koleżeńskie składy o wspaniałych i często zabawnych nazwach: Saint Ball, Carry on, Let's Have Fun, Zryte Berety, Będzie Bolało, The Predators, Minions, Great Losers, AKJ, Naughty Dogs, Kacper's Team oraz Jakub's Team.

Następnie w 3 turach (w każdej zmagały się ze sobą 4 zespoły) rozpoczęliśmy zabawę, którą poprzedziło szkolenie z zasad bezpieczeństwa, taktyki oraz posługiwania się sprzętem do gry w paintball.

Następnie ruszyła właściwa rozgrywka: 2 x Team Deatmatch i na zakończenie Capture the Flag w wariancie z odradzaniem w bazach trafionych zawodników (respawn) - po opisy scenariuszy odsyłamy na stronę: FAQ.

Oczywiście w grze nie chodziło o zwycięstwo, a jedynie o świetną i bezpieczną zabawę, dlatego wszyscy uczestnicy wyszli z niej zwycięsko. Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy do wspólnej zabawy kolejne grupy planujące pracownicze imprezy integracyjne.

Dodany 30.06.2016 12:23


Zorganizuj paintball na imprezie firmowej w Karczmie 4 Konie w Kielach

Paintball przy Karczmie 4 Konie już otwarty! Czeka na was pełno wymiarowe leśne pole do gry z drewnianymi zabudowami, pełne bal słomy oraz przeszkód terenowych. Krczma 4 Konie w połączeniu z paintballem jest idealną propozycją na organizację imprezy integracyjnej: wieczór kawalerski, impreza firmowa urodziny, a także wiele, wiele innych. www.karczma4konie.pl

Dodany 22.04.2016 12:41

Paintabll w Ośrodku WypoczynkoweymPtaszyniec w Bocheńcu

Zaplanuj wieczór kawalerski z paintballem w Ośrodku Ptaszyniec w Bocheńcu

W tym sezonie zapraszamy między innymi na nasz poligon paintballowy na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Ptaszyniec w Bocheńcu (gmina Małogoszcz). Idealna miejscówka na wieczory kawalerskie - możliwość noclegu i kateringu/grill/ognisko, jedyna taka opcja w województwie Świętokrzyskim! facebook.com/ptaszyniec

Dodany 15.04.2016 09:22

Paintabll w Ośrodku WypoczynkoweymPtaszyniec w Bocheńcu

Otwacie poligonu Nad Zalewem Kryspinów 30.04.2016(sobota)

Dodany 26.03.2016 15:45

Paintball Kryspinów

Już niebawem zapraszamy na nasz nowy poligon paintballowy - otwarcie 30.04.2016. Od tego sezonu będziemy obecni także w okolicach Krakowa. Na terenie Ośrodka ,,Nad Zalewem” w Kryspinowie (10 kilometrów od stolicy województwa małopolskiego) czeka na Was blisko 100 kryjówek i przeszkód terenowych, w tym mnóstwo okopów i barykad oraz drewniane domki i wieże.
Gotowi na ekstremalne doznania? Śledźcie nasz fanpage na fb, a także aktualności na stronie – wkrótce więcej info.