Paintball Hardcore Kraków oferta

Kompleksowa obsługa imprez paintballowych wspólnie z Ośrodkiem "Nad Zalewem" Kryspinów

Cholerzyn 361, 32-060 Liszki, GPS: 19.7917°W 50.0537°Pn
Zajmujemy się organizacją imprez paintballowych zarówno dla małych grup(powyżej 8 osób), jak również dużych imprez firmowych i integracyjnych. Posiadamy profesjonalnie przygotowane pole paintballowe na terenie ośrodka "Nad Zalewem" w Kryspinowie. Cieszymy się ponad 8-letnim doświadczeniem w organizacji imprez związanych z paintballem. Wyróżnia nas pasja oraz profesjonalizm.

Gorąco zapraszamy! Zespół Paintball Hardcore

kawalerski

Poligon paintballowy w Kryspinowie

Profesjonalny poligon paintballowy zaprasza na rozgrywkę pełną adrenaliny i emocjonujących zwrotów akcji. Zabierz znajomych i spróbuj swoich sił w ekstremalnych warunkach! Obsługiwany przez Paintball Hardcore poligon o wymiarach 120×60 metrów to miejsce, w którym z pewnością nie będziesz się nudził. Czeka na Ciebie około 100 kryjówek i przeszkód terenowych, w tym mnóstwo okopów i barykad oraz drewniane domki i wieże. Poligon zadowoli zarówno wytrawnych graczy, jak i tych początkujących. A jeśli czytasz ten tekst, a nigdy jeszcze nie grałeś, to namacalny znak, że swój wypoczynek w Kryspinowie koniecznie powinieneś wzbogacić właśnie o tę atrakcję. Pamiętaj, że dobry wypoczynek to aktywny wypoczynek!

A jeśli marzysz o oryginalnym wieczorze panieńskim lub kawalarskim, niezapomnianych urodzinach, świetnej imprezie integracyjnej lub innego rodzaju ciekawym przyjęciu okolicznościowym, nie mogłeś lepiej trafić. Paintball to idealny sposób na świętowanie wyjątkowych okazji i integrację.

Do każdej grupy podchodzimy indywidualnie dostosowując sprzęt oraz scenariusze rozgrywek tak, aby impreza przebiegała w najlepszej, bezpiecznej atmosferze.


Ośrodek „Nad Zalewem” - imprezy firmowe, integracyjne, szkolenia

Cholerzyn 361, 32-060 Liszki, GPS: 19.7917°W 50.0537°Pn

Zapraszamy do relacja z jednaj z imprez firmowych
"Imprezy Firmowe są doskonałym sposobem na budowanie i poprawę wzajemnych relacji między pracownikami, kolegami z pracy oraz kierownictwem. Ośrodek „Nad Zalewem” dysponuje doskonałymi obiektami do przeprowadzenia imprez firmowych. Chata Kryspinów w rustykalnym stylu oraz utrzymana w myśliwskim klimacie Karczma Rohatyna przywitają Was z otwartymi drzwiami. Do Państwa dyspozycji oddajemy również Bar Havana w tropikalnym stylu, który jest idealnym obiektem do przeprowadzenia imprez plażowych. Miejsca te są również idealne do zacieśnienia więzi wśród partnerów biznesowych, a także do organizowania imprez integracyjnych czy obchodów rocznic firmy. Ponieważ dysponujemy bardzo szerokim wachlarzem atrakcji możemy dostosować indywidualne scenariusze dla poszczególnych grup. Dodatkowo możemy zaproponować imprezy tematyczne osadzone w określonym klimacie np. Militaria Action, Dziki Zachód, Szukanie Skarbów Piratów, Lata 80-te, James Bond, Lata 20 –te, Klimaty PRL..."

www.kryspinow.com.pl
www.rohatyna.pl

Paintball leśny, speedball. Imprezy plenerowe w okoliach Krakowa

Nie lubisz wracać 2 razy w to samo miejsce? Świetnie trafiłeś - z nami poznasz nowe lokalizacje. Sam zaproponuj miejsce rozgrywki lub zdaj się się na nas w wyborze lokacji! Jeżeli nudzi Cię już ten sam poligon paintballowy sprawdź się w nowym terenie - opuszczony kamieniołom lub ruiny starych fortyfikacji dostrarczą niezapomnianych przeżyć.

Oferujemy: Rezerwacja telefoniczna

Paintball Hardcore Kraków - Cennik

Pakiet Standard
Sprzęt + 200 kulek/os.
50 zł/os.
  • ok. 2 h rozgrywki
  • kolejne 100 kulek 15 zł
Pakiet Hardcore
Sprzęt + 500 kulek/os.
80 zł/os.
  • ok. 3.5 h rozgrywki
  • kolejne 100 kulek 15 zł
Pakiet Godlike
Sprzęt + 1000 kulek/os.
130 zł/os.
  • ok. 5 h rozgrywki
  • kolejne 100 kulek 15 zł.
Paintball nocny
Sprzęt + 200 kulek/os.
75 zł/os.
  • ok. 3 h rozgrywki
  • kolejne 100 kulek 20 zł

Organizujemy paintball dla grup powyżej 8 osób, w przypadku mniejszej liczby osób cena wzrasta o 10zł/osoba za każdą brakującą osobę(np pakiet standard dla 7 osób = 60zł/osoba)